Na nas możesz
liczyć

Współpraca

Odpowiedzialność, pewność i stabilizacja działania

Dokładamy wszelkich starań, aby nawet najbardziej wymagający klienci mogli z pełną satysfakcją wspominać naszą współpracę. Dlatego zdecydowaliśmy się na innowacyjny ruch promocyjny: wszystkim klientom naszej firmy oferujemy atrakcyjne upusty cenowe, sezonowe promocje, programy partnerskie i inne formy udogodnień przy zakupie fajerwerków lub organizacji pokazu sztucznych ogni . Co więcej – istnieje możliwość negocjowania cen w zależności od wielkości zamówienia!
Również w kwestii transportu proponujemy promocyjne rozwiązania. Nasze hurtownie fajerwerków znajdują się w Warszawie i Grodzisku Mazowieckim, ale z powodzeniem obsługujemy klientów na terenie całego kraju. Należy pamiętać, że powyżej ustalonych indywidualnie wartości zamówień gwarantujemy bezpłatny transport.

Staramy się, aby nasi stali klienci mogli poczuć się wyjątkowo. Dlatego zapewniamy im darmowy dostęp do naszych katalogów, plakatów, bannerów i innych materiałów reklamowych.
Aby rozpocząć współpracę, wystarczy skontaktować się z naszym działem sprzedaży za pomocą formularza umieszczonego poniżej. Odpowiemy najszybciej, jak to będzie możliwe.

Gepardy Biznesu

Gepardy biznesy 2007

dyplom_sekfencja

Fundusze Unijne 2009

ffs

Rzetelna Firma 2011

Firma Godna Zauf 2015

Firma Godna Zaufania 2015

Z nami zabłyśniesz w Towarzystwie

fajerwerki sklep - enjoy the show