Profesjonalne fajerwerki
Najczęściej zadawane pytania

Zapraszamy do zapoznania się z pytaniami, jakie najczęściej zadają nam nasi klienci! Jeżeli pytania, które chcielibyście zadać, nie wiedzcie w liście poniżej, prosimy o kontakt pod numerem telefonu 22 723 84 00 lub na e-mail: pecice@superpower.pl

Tak, posiadamy polisę i jeśli jest taka potrzeba, przedstawiamy ją organizatorowi pokazu.

Tak, jedyny wyjątek to 31 Grudnia – na tę okazję proponujemy zestawy paletowe do samodzielnego odpalenia.

Odpowiednio zabezpieczone fajerwerki (np. owinięte taśmą strecz) zadziałają przy każdej pogodzie. Czasem, nasze pokazy pirotechniczne odbywają się, gdy pada lekki deszcz i nie stanowi to problemu. Wyjątkiem jest oczywiście ekstremalna pogoda jak np. huragan, bądź burza.

Profesjonalny pokaz fajerwerków odbywa się w odległości, która zapewnia bezpieczeństwo wszystkim biorącym udział w zabawie. Można jednak w razie potrzeby zabezpieczyć uszy małych dzieci, ale to jest tylko wola rodzica. Warto również pamiętać o zwierzętach domowych, których uszy są znacznie czulsze od naszych i które nie powinny być zabierane na tego typu pokazy. Dla psa lub kota pokaz fajerwerków może być źródłem cierpienia i dużego stresu.

Pozostawiamy po sobie porządek. Zawczasu przygotowujemy pokaz w taki sposób, by nasze produkty nie narobiły za dużo bałaganu po ich odpaleniu, jak również sprzątamy po dużych pokazach fajerwerków. Nasze zestawy paletowe również szykujemy w taki sposób, by po odpaleniu nie zrobiły dużo bałaganu. Oczywiście po samodzielnym pokazie wykonanym przy użyciu produktów z naszego sklepu każdy sprząta samodzielnie.

Tak, do każdego zestawu paletowego dołączamy instrukcję „małe pokazy”, w której są wszystkie podstawowe informacje jak bezpiecznie używać zestawu.

Tak, musimy tylko znać okazję i budżet wtedy pomożemy od „A” do „Z”.

W zależności od wymagań osoby zamawiającej. Może trwać 3 minuty, a może i 10, 20 lub więcej!

Wszystko zależy od wyobraźni osoby zamawiającej!

Wszystko zależy od pokazu. Przygotowanie fajerwerków i scenariusza do 3-minutowego pokazu, będzie trwać krócej niż przygotowanie pokazu np. 10-minutowego.

Dlatego im szybciej, tym lepiej. Ze względu na dużą ilość zamówień sugerujemy robić rezerwację z dwumiesięcznym wyprzedzeniem.

W naszej ofercie jest dostępna Pirotechnika sceniczna zewnętrzna na scenę do koncertu plenerowego.

  • Termin i miejsce pokazu
  • Godzina rozpoczęcia
  • Długość pokazu
  • Budżet

Wykonujemy napisy : https://youtu.be/tXvzOYHUNsA?t=3m35s
Serca też – https://youtu.be/xi6k6YLwd6o

Możemy wykonać również mało skomplikowane logo, ale wszystko zależy od projektu i musimy tą kwestię omówić indywidualnie.

Z nami zabłyśniesz w Towarzystwie

fajerwerki sklep - enjoy the show