Jak zaplanować wymarzone 18. urodziny? Wybierz niezapomniany pokaz fajerwerków!

Świętowanie urodzin bliskich nam osób jest jednym z najbardziej zabawnych wydarzeń w całym roku i każde urodziny mogą być wyjątkowe i niezapomniane, w końcu istnieje tak wiele sposobów na ich obchodzenie! Pokaz fajerwerków na urodziny to doskonały sposób zarówno na rozpoczęcie urodzinowej imprezy, jak i na zakończenie jej z hukiem! Skorzystaj z naszej szerokiej oferty i spraw, że najbliższe urodziny bliskiej Ci osoby będziecie świętować w wielkim stylu!

Zbliża się osiemnastka? Mało która impreza tak zapada w pamięć co 18-ste urodziny! Korzystając z naszego sklepu online, możesz dobrać fajerwerki tak, aby ilość wystrzałów odpowiadała wiekowi solenizanta! Bez względu na porę roku możesz u nas zamówić niezwykły pokaz fajerwerków na urodziny i podarować bliskiej Ci osobie niezapomniane wrażenia na lata!

Pokaz sztucznych ogni na urodziny niespodziankę!

Każdy uwielbia niespodzianki! Każdy uwielbia urodziny! A kto by nie chciał urodzinowej imprezy niespodzianki? Jeżeli chcesz zaskoczyć bliską Ci osobę, zaplanuj dla niej niespodziewaną celebrację jej urodzin w gronie najbliższych osób. Jeżeli myślisz, że goście wyskakujący zza kanapy krzyczący „Niespodzianka!!” wywołają zdziwienie na twarzy solenizanta – poczekaj, aż zobaczysz jego minę jak zobaczy pokaz fajerwerków na urodziny, który rozpocznie świętowanie jego imprezy!

Co wybrać na pokaz fajerwerków na urodziny?

Dobierzemy ilość wystrzałów do Twoich potrzeb. Każda kompozycja naszych baterii jest radosna, kolorowa i niezapomniana. Nie czekaj i zajrzyj do naszej okazyjnej oferty tanich fajerwerków – znajdziesz u nas wysokiej jakości baterie, bomby, wachlarze, rzymskie ognie, komety i wiele innych!

Bateria – E5293

Czas działania: 90 sek.

Bateria: 30 strzałowa z fontanną

Podkład muzyczny: nie

Materiały pirotechniczne: bateria wielostrzałowa pionowa kaliber 48mm + fontanna

Obsługa techniczna: instrukcja bezpieczeństwa dotycząca obsługi małych pokazów pirotechnicznych

Dokładny opis efektów: czerwona fala, zielona fala, srebrna fala, niebieska fala, wierzba z trzaskiem

Z nami zabłyśniesz w Towarzystwie

fajerwerki sklep - enjoy the show