Fajerwerki na festiwal

Trudno wyobrazić sobie koncert, festiwal lub dowolne show na otwartej przestrzeni, bez pokazu fajerwerków! Jeżeli chcesz mieć takie fajerwerki na festiwal, które zrobią dla wszystkich prawdziwe widowisko, to dobrze trafiłeś! Event z pokazem pirotechnicznym to zadanie dla doświadczonych pirotechników, a nie do samodzielnego wykonania lub dla osób bez odpowiedniego doświadczenia. Profesjonalne pokazy pirotechniczne wykonywane przez specjalistów z firmy Super Power, to niezawodne i wysokiej jakości sztuczne ognie o kalkulowanych efektach i niezmiennych czasach ekspozycji – a wszystko to zrobione tak, by zapewnić bezpieczeństwo wszystkich biorących udział w zabawie.

Wystrzałowe konsultacje ze specjalistami!

Słuchamy potrzeb i pragnień naszych klientów! Odpowiemy na Twoje pytania i wysłuchamy Twoich pomysłów. Współpracując z nami, możesz liczyć na wielokrotne rozmowy i konsultacje, dzięki którym fajerwerki na festiwal będą dokładnie takie, jakie chcesz. Nasz designer wysłucha Twoich sugestii i zaprojektuje taki scenariusz sztucznych ogni, jaki sobie wyobrażasz i upewni się, że cały event odbędzie się w sposób zgodny z planem i standardami bezpieczeństwa.

Profesjonalna obsługa festiwali

Doświadczony pirotechnik firmy Super Power doradzi Ci, jakie efekty wybrać, by jak najlepiej pasowały do Twojego wydarzenia i jeżeli chcesz, podpowie Ci, jakiej muzyki użyć, by podkreślić efekt pokazu sztucznych ogni. Jeżeli zajdzie taka potrzeba, pirotechnik na Twoje życzenie zaprojektuje całą sekwencję symulatorze komputerowym.
W naszej ofercie w miarę potrzeby również może się znaleźć wsparcie techniczne i zaplecze sprzętowe w postaci: stojaków, moździerzy, a nawet wypożyczenie systemu komputerowego – wszystko, czego potrzebujesz, gdy chcesz mieć najlepsze fajerwerki na festiwal.
Jeżeli szukasz oprawy spektaklu lub eventu artystycznego, to trafiłeś do odpowiedniego miejsca! Żadne wyzwanie nie jest dla nas zbyt trudne. Mamy doświadczenie, sprzęt i wyobraźnię. Skorzystaj z nich.

Film przedstawia pokaz pirotechniczny który wykonaliśmy na International Festiwal of Pirotechnic Arts 2015, Courchevel, Francja. Stanowisko na wysokości 1850 m n.p.m. Ze względu na warunki atmosferyczne zmontowanie pokazu odbyło się w ciągu jednego dnia.

Z nami zabłyśniesz w Towarzystwie

fajerwerki sklep - enjoy the show