Jak zaskocz znajomych? Zorganizuj samodzielnie pokazy pirotechniczne na urodziny, wesele, imprezy firmowe i festiwale.

Chcesz się wyróżnić?
Z nami zrealizujesz swoje marzenia!

Zależy nam, żeby Twoja impreza była niesamowita i niezapomniana, dlatego
przygotowaliśmy rożne rozwiązania, z których jedno możesz wybrać.

Mamy świadomość, że niejeden gospodarz imprezy chciałby oczarować swoich gości pokazem sztucznych ogni – oczywiście najlepiej odpalonych przez siebie! Jednak zorganizowanie pięknych i bezpiecznych fajerwerków na wesele lub inną okoliczność może być czasochłonne. Dlatego skorzystaj z naszego sklepu online i wybierz zestaw do samodzielnego odpalania, w którym znajdziesz m.in. fajerwerki – baterie i zestawy baterii do samodzielnego odpalania. Zaoszczędzisz czas, bo tylko wybierzesz efekty, a my przygotujemy dla Ciebie pokaz pirotechniczny, ułożony i połączony. Ty tylko podpalisz lont, a wszyscy będą podziwiać zaprojektowane przez Ciebie fajerwerki.

Zestaw Pokazowy – E5221

Czas:: 120 sek.

Bateria: 98 strzałowa

Podkład muzyczny: nie

Materiały pirotechniczne: bateria wielostrzałowa pionowa

Obsługa techniczna: instrukcja bezpieczeństwa dotycząca obsługi małych pokazów pirotechnicznych

Dokładny opis efektów: brokatowy ogon przechodzący w brokatową koronę czerwony ogon z czerwonymi perłami, niebieski ogon z niebieskimi perłami zielony ogon z zielonymi perłami, żółty ogon z żółtymi perłami złoty ogon przechodzący w wierzbę z trzaskami złoty ogon przechodzący w złotą palmę złoty ogon z złotymi błyskami, złoty ogon z żółtymi perłami złoty ogona przechodzący w wierzbę z trzaskami.

Urodziny to ważna i piękna uroczystość – najważniejsza dla solenizanta. Zastanawiasz się co mu podarować? Pokaz sztucznych ogni! Korzystając z naszego sklepu online możesz dobrać fajerwerki tak, aby ilość wystrzałów odpowiadała wiekowi solenizanta. Nasze baterie 19 strzałowe mogą wystrzelić na 19-tkę kolegi lub koleżanki. Sztuczne ognie można wystrzelić praktycznie dla każdego solenizanta – nawet dla 100-latka. Dobierzemy ilość wystrzałów do Twoich potrzeb. Każda kompozycja baterii jest radosna, kolorowa i niezapomniana. Nie czekaj i zajrzyj do naszej okazyjnej oferty tanich fajerwerków.

Bateria – E5294

Czas działania: 37 sek.

Bateria: 19 strzałowa

Podkład muzyczny: nie

Materiały pirotechniczne: bateria wielostrzałowa pionowa

Obsługa techniczna: instrukcja bezpieczeństwa dotycząca obsługi małych pokazów pirotechnicznych

Dokładny opis efektów: brokatowa korona z białymi błyskami, brokatowa korona z złotymi błyskami, brokatowa korona z zielonymi błyskami, brokatowa korona z opadającym deszczem.

Wesele jest jedną z najważniejszych imprez, którą Państwo Młodzi pamiętają przez całe życie. Jeśli będziesz gościem na weselu bliskich Ci osób – uświetnij imprezę pokazem sztucznych ogni. Fajerwerki na wesele to również doskonały sposób, aby Państwo Młodzi, pokazali jak gorącymi uczuciami darzą swoją drugą połowę. Możemy zapalić serce, zaprojektować pokaz pod muzykę wybraną przez parę młodą, ustawić ścieżkę z fontann.
Zamów pokaz pirotechniczny – niech fajerwerki pokażą ogrom Twoich uczuć tak silnych, że niebo staje cale w ogniu.

Film przedstawia weselny pokaz pirotechniczny w wykonaniu naszej firmy. Długość pokazu to ok. 4min. Pokaz był wykonany pod podkład muzyczny wybrany przez Młodą Parę. W pokazie zostały użyte rzymskie ognie, single shoty, fajerwerki – baterie pionowe i kątowe, bomby pirotechniczne w kalibrze odpowiednim do warunków technicznych terenu.

Do jednych z podstawowych zadań imprez integracyjnych należy budowanie zespołu, czyli Team Building. Team Building można realizować poprzez inicjowanie wspólnej zabawy. Jako tło integracji proponujemy fajerwerki – np. w postaci pokazu pirotechnicznego przygotowanego przez naszych pirotechników pod kątem specyfiki danej firmy np. napis z nazwą firmy. Może być to również konkurs, w którym zwycięzca będzie mógł nacisnąć „guzik” i tym samym odpalić pokaz. Umożliwiamy ponadto wykonywanie zdjęć z największą bombą pirotechniczną świata „SUPER BOMBĄ” – wyzwoli ona w Twoich pracownikach ducha rywalizacji. Fajerwerki to nie tylko pokaz pirotechniczny – to także super zabawa. Zajrzyj co oferujemy w naszym sklepie online.

Film przedstawia pirotechniczny stół biesiadny który został przygotowany przez naszą firmę na imprezę integracyjną jednego z naszych klientów. Długość spektaklu 3min.08 sec. użyto fontanny tortowe o długości 16 i 25mm, flames w czterech kolorach, fontanny 300g, 500g, 1000g, fontanny z crackingiem.

Festiwale fajerwerków to poważne wyzwanie dla pirotechników. Profesjonaliści znajdą w naszej firmie niezawodne sztuczne ognie o powtarzalnych efektach i niezmiennych czasach ekspozycji. Doświadczony pirotechnik doradzi, jakie efekty wybrać, podpowie, jakiej muzyki użyć, a jeżeli zajdzie potrzeba na symulatorze komputerowym zaprojektuje sekwencję. Wsparcie w sprzęcie – stojakach, moździerzach, czy wypożyczeniu systemu komputerowego też jest w ofercie. Kup nasze efekty – pierwsze miejsce na festiwalu może będzie Twoje.
Jeżeli szukasz oprawy spektaklu lub eventu artystycznego, to dobrze trafiłeś. Nasz designer wysłucha Twoich sugestii i zaprojektuje dokładnie taki scenariusz sztucznych ogni, jaki sobie wyobrażasz. Będziemy rozmawiać wielokrotnie – za to efekt będzie zdumiewający. Żadne wyzwanie nie jest dla nas za trudne. Mamy doświadczenie, sprzęt i wyobraźnię. Skorzystaj z nich.

Film przedstawia pokaz pirotechniczny który wykonaliśmy na Festiwalu w Berlinie „Pyronale 2016”. Przygotowania zajęły nam miesiące, montaż pokazu prawie tydzień – BYŁO WARTO

Z nami zabłyśniesz w Towarzystwie

fajerwerki sklep - enjoy the show