Długoletnie doświadczenie w branży pirotechnicznej! Dystrybucja sztucznych ogni na najwyższym poziomie!

Co możemy zaoferować? Atrakcje pełne sztucznych ogni! Bądź naszym VIPEM!

Kim jesteśmy:

Trzypokoleniową rodziną pirotechników. Specjaliści w zakresie sprzedaży hurtowej i detalicznej sztucznych ogni – to właśnie my. Nasza wiedza i umiejętności mają źródło w trzypokoleniowym, rodzinnym doświadczeniu, co skutkuje stale poszerzającym się gronem stałych klientów. Współpracujemy jedynie z renomowanymi, znanymi na całym świecie, producentami fajerwerków. Odbiorcami naszych produktów są głównie firmy prywatne, odbiorcy indywidualni, sieci supermarketów, instytucje państwowe oraz organizacje pozarządowe. Jesteśmy elastyczni w kwestii potrzeb naszych klientów, dlatego zapewniamy zarówno pirotechnikę profesjonalną i amatorską oraz pirotechnikę do paintballa i ASG.
Nasza Firma uczestniczy w festiwalach pirotechnicznych w kraju i zagranicą. Współzawodnictwo z najlepszymi firmami wykonującymi pokazy pirotechniczne dodatkowo motywuje nas do podwyższania umiejętności i walki o pierwsze miejsce na festiwalach, a także do doskonałego wykonywania widowisk pirotechnicznych dla naszych indywidualnych klientów. Niejednokrotnie jesteśmy jedynymi reprezentantami naszego kraju na zagranicznym festiwalu pirotechnicznym.
Przy całym rozmachu profesjonalnych pokazów nie zapominamy o wielbicielach tzw. tanich fajerwerków, którzy systematycznie korzystają z naszych stacjonarnych punktów sprzedaży i sklepu online.
Naszym klientom proponujemy kilkaset rodzajów sztucznych ogni: od powszechnie znanych petard lontowych, przez baterie i rakiety, aż do profesjonalnych zestawów, przeznaczonych do realizacji pokazów pirotechnicznych. Zawarte w zakładkach Pirotechnika Amatorska oraz Pirotechnika Profesjonalna nasze produkty charakteryzują się wysoką jakością, ciekawym designem oraz nowatorskimi rozwiązaniami w zakresie efektów. Ich nowoczesna i bezpieczna konstrukcja, zapewniająca niezawodne działanie, została potwierdzona certyfikatami bezpieczeństwa CE oraz ADR. Profesjonalnie dobrany asortyment w połączeniu z atrakcyjnymi cenami sprawia, że stale powiększa się grono naszych stałych klientów.
Koncesja Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji poświadcza nasze kwalifikacje w zakresie wykonywania pokazów pirotechnicznych i obrotu wyrobami profesjonalnymi klasy 1.1 – 1.3G.

Jesteśmy współzałożycielem
Stowarzyszenia Importerów
i Dystrybutorów Pirotechniki

Jesteśmy członkiem założycielem
Stowarzyszenia Inicjatywa
Firm Rodzinnych.

Jesteśmy członkiem założycielem
Europejskiego Stowarzyszenia
Importerów i Dystrybutorów
Pirotechniki „EUFIAS”.

Nasze wyroby posiadają
miedzynarodowe
certyfikaty transportowe

Nasze wyroby posiadają
znak bezpieczeństwa.

Twój sukces jest naszym sukcesem
Troszczymy się o Ciebie

Nasi doradcy z przyjemnością pomogą Państwu w odpowiednim doborze asortymentu – zarówno dla indywidualnego klienta, jak i dla Państwa sklepu z fajerwerkami. Jako dodatkowe wsparcie sprzedaży oferujemy wyspecjalizowany transport do przewozu sztucznych ogni oraz bezpłatne materiały reklamowe i szkoleniowe, dotyczące aktualnych przepisów w zakresie obrotu pirotechniką. W ramach e-consultingu mogą Państwo na bieżąco wyjaśniać wątpliwości.

Z nami zabłyśniesz w Towarzystwie

fajerwerki sklep - enjoy the show