Flary Raca meczowa włoska ultras

Flary Mr. Light 1

Flara włoska FDF

Kolorowe race to idealne akcesoria do nietuzinkowej oprawy sesji zdjęciowej – istotnym atutem jest na pewno możliwość trzymania takiej flary w ręku.

Sprawdź również inne produkty w ofercie Super Power. Oferujemy baterie fajerwerków, ciche fajerwerki, rakiety, petardy lontowe, fontanny i rzymskie ognie, ale również galanterię pirotechniczną, zestawy pirotechniczne i akcesoria do paintballa i ASG.

Nawet najbardziej wymagający sympatycy sztucznych ogni powinni znaleźć w naszej ofercie coś dla siebie. Zapewniamy fajerwerki na każdą okazję i o rozmaitej specyfikacji!

Flary w połączeniu z głośnym śpiewem i oklaskami zapewnią doping, jakiego nie da nikt inny! A wszystko to z pewnością pozwoli na osiągnięcie wygranej przez Twój ulubiony klub.

Flara włoska FDF - specyfikacja

Flary Raca meczowa włoska ultras

Flary Mr Light 1

Nazwa: Flara Mr Light 1

Pakowanie:50/1
Kaliber:
Certyfikaty: CE KAT.P1, ADR 1.4G

Opis:

Flara włoska F.D.F.

Efekt: Mocne światło
Dostępne kolory: Biały, Czerwony, Niebieski, Żółty, Zielony.
NEC 70gr
Czas ekspozycji: 55s

Flara włoska dająca bardzo silne światło. W naszej ofercie znajdziesz flary FDF w różnych kolorach.

Super power to firma, która wśród wielu swoich proponowanych dla klientów ofert zapewnia, chociażby produkty, takie jak flary. Dedykowaną grupą docelową jest, chociażby ultras, czyli kibice piłki nożnej, odznaczający się z niebywałym, intensywnym wspieraniem swoich klubów, drużyn.

Włoska flara meczowa proponowana przez firmę Super Power jest bardzo dobrej, wysokiej jakości. Zapewni doskonałą, widowiskową oprawę meczów i zdecydowanie pozwoli nam na wyróżnienie się z tłumu. Co ciekawe, Super Power oferuje asortyment kultowych flar i dymów firmy FDF, co pozwoli na bezkonkurencyjne zaopatrzenie się każdego kibica w niezbędne artykuły na potrzeby meczu piłki nożnej, a oprawa meczu stanie się widowiskowa. Flary FDF dostępne są w wielu kolorach.

Flary w połączeniu z głośnym śpiewem i oklaskami zapewnią doping, jakiego nie da nikt inny! A wszystko to z pewnością pozwoli na osiągnięcie wygranej przez Twój ulubiony klub.

Z nami zabłyśniesz w Towarzystwie

fajerwerki sklep - enjoy the show

Similar Posts

Comments are closed.