Największy wybór fajerwerków w Hurtowni Super Power

Specjalna oferta dla hurtowników!

Nasza firma, oprócz sprzedaży detalicznej, ma również specjalną ofertę dla hurtowników. Chociaż sprzedaż fajerwerków osiąga swoje szczyty w listopadzie i grudniu – tak naprawdę cieszą się one zainteresowaniem miłośników pirotechniki przez cały rok. Decydując się tylko na sezonową sprzedaż – w okresie listopada i grudnia, można osiągnąć znaczący zysk. Dlatego zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej hurtowni petard.

Dla kogo oferta naszej hurtowni fajerwerków?

Do sprzedaży fajerwerków klasy 1, 2 oraz 3 nie jest wymagane żadne pozwolenie. Tak, jak w przypadku sprzedaży każdego innego produktu, należy mieć jednak zarejestrowaną działalność gospodarczą, bądź firmę w innej postaci. Trzeba ponadto spełnić niezbędne wymogi bezpieczeństwa, które narzucają posiadanie sprzętu przeciwpożarowego w postaci gaśnic i koców. Pamiętajcie, że wolna sprzedaż dopuszcza tylko fajerwerki ze znakiem CE.

Gdzie można sprzedawać fajerwerki z naszej hurtowni petard?

Fajerwerki można sprzedawać zarówno w lokalach sklepowych, jak i na stoiskach i w namiotach. Niemniej jednak przepisy dotyczące handlu fajerwerkami narzucają na sprzedawców pewne wymogi.

Obiekty, w których odbywa się handel fajerwerkami muszą mieć odpowiednie zabezpieczenia przeciwpożarowe – minimum dwie gaśnice oraz koc. Ponadto miejsce sprzedaży należy odpowiednio oznakować, informując klientów o bezwzględnym zakazie używania otwartego ognia. W przypadku kiedy fajerwerki będą sprzedawane w pomieszczeniu, w którym znajduje się oferta innych produktów, należy odpowiednio odseparować sztuczne ognie od pozostałego asortymentu.

Hurtowania fajerwerków Superpower – zabezpieczenia prawne

Jeśli zdecydujesz się skorzystać z oferty naszej hurtowni petard, pamiętaj, że nie możesz odsprzedawać dalej fajerwerków osobom, które nie ukończyły 18 lat. W razie wątpliwości, koniecznie poproś zainteresowaną kupnem fajerwerków osobę o dowód tożsamości.

Pamiętaj ponadto, że każdy materiał pirotechniczny musi mieć odpowiednie oznaczenie oraz instrukcję obsługi w języku polskim.

Nasza hurtownia fajerwerków znajduje się w Pęcicach (5 km od Centrum Janki w kierunku Komorowa), przy ulicy Sokołowskiej 9. Wszystkich zainteresowanych ofertą naszej hurtowni petard zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Z nami zabłyśniesz w Towarzystwie

fajerwerki sklep - enjoy the show