Flara meczowa metalowa

Flara  Metalowa Elios

Flara FDF

Jak rozświetlić mroki nocy? Rozwiązań jest pewnie kilka, ale jedno jest z pewnością skuteczne – flara FDF to prawdziwa siła światłości, do tego dostępna w kilku kolorach. Poniżej możesz zobaczyć kilka filmików wideo, na których widać, jak skuteczne są flary FDF.

Sprawdź również inne produkty w ofercie Super Power. Oferujemy baterie fajerwerków, ciche fajerwerki, rakiety, petardy lontowe, fontanny i rzymskie ognie, ale również galanterię pirotechniczną, zestawy pirotechniczne i akcesoria do paintballa i ASG. Nawet najbardziej wymagający sympatycy sztucznych ogni powinni znaleźć w naszym sklepie coś dla siebie. Zapewniamy fajerwerki na każdą okazję i o rozmaitej specyfikacji!

Flara FDF - specyfikacja

Flara meczowa metalowa

Flary metalowe Elios

Indeks: Flara Elios F.D.F

Pakowanie:50/1

Certyfikaty: CE KAT. P1, ADR 1.4G

Opis:

Flara włoska metalowa Elios F.D.F.

Jasność 15000 cand. NEC 70gr
Kolory: Czerwony (certyfikat SOLAS), Biały, Zielony, Żółty,
Czas ekspozycji: 60 s.

Włoska, metalowa flara Elios firmy F.D.F  idealna do tworzenia opraw meczowych, ale można je wykorzystywać do stworzenia niesamowitego klimatu  sesji zdjęciowych i scenografii.
Flary odpalana się poprzez pociąginięcie za zawleczkę i można ją trzymać w ręku.

Flara czerwona jest również środkiem sygnalizacyjnym krótkiego zasięgu zgodnym z konwencją SOLAS. Flarę trzyma się w ręku w celu wskazania pozycji rozbitka lub zagrożonej jednostki zarówno w nocy jak i w dzień.

Z nami zabłyśniesz w Towarzystwie

fajerwerki sklep - enjoy the show

Similar Posts

Comments are closed.