Ciche fajerwerki

Ciche fajerwerki - koniec problemu z hałasem!

Ciche fajerwerki to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, których dźwięk standardowych fajerwerków nigdy specjalnie nie przekonywał – przynajmniej nie na tyle, żeby stać się nieodłącznym, wyczekiwanym elementem przy ich odpalaniu. Fajerwerki ciche niwelują ten aspekt, co przy okazji może przełożyć się zdecydowanie pozytywnie na odbiór osób sceptycznych do tego typu zabaw w ogóle.

Ciche fajerwerki

Ciche fajerwerki? Jak najbardziej!

W ogniu debaty na temat tego, czy fajerwerki powinny być używane do celebracji rozmaitych wydarzeń ogólno-społecznych czy imprez masowych, głównym argumentem przeciwko był zawsze hałas, jaki powodują. Donośny huk nie przeszkadza jedynie mieszkańcom pobliskich budynków, ale również – na co zwraca się szczególną uwagę – zwierzętom. O ile w przypadku imprez miejskich dochodzi do różnych kompromisów, to co z mniejszymi okazjami, które obchodzi się prywatnie, w węższym gronie? Osoby postronne nie mają obowiązku być wyrozumiałe. Jednak jest na to sposób! Rozwiązaniem mogłyby być ciche fajerwerki i… faktycznie są.

Silenty to idealne rozwiązanie!

Tzw. silenty, w porównaniu ze standardowymi fajerwerkami, są zdecydowanie bardziej przyjazne, bo po prostu cichsze. Są to fajerwerki bezhukowe, a hałas, który generują, jest znikomy. Nie wpływa negatywnie na zwierzęta i nie będzie przeszkadzał ludziom. Jednocześnie takie fajerwerki bez hałasu posiadają wszystkie walory standardowych odpowiedników, więc możemy liczyć na zbliżony stopień widowiskowości.

Fajerwerki bez huku… ale impreza wystrzałowa!

Ciche fajerwerki to doskonały wybór, kiedy wiemy, że standardowe rodzaje, a raczej głośność związana z ich używaniem, może nie spodobać się osobom postronnym. Fajerwerki bez huku gwarantują widowiskowy pokaz, a jednocześnie nie zakłócają spokoju sąsiadów i czworonogów.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą! Każdy produkt jest opatrzony filmem, na którym widać działanie poszczególnych rodzajów cichych fajerwerków.

Z nami zabłyśniesz w Towarzystwie

fajerwerki sklep - enjoy the show