Fajerwerki online: popularne mity dotyczące fajerwerków

Wszyscy widzimy co najmniej jeden pokaz fajerwerków każdego roku, dlatego zaskakujące jest to, jak wiele nieprawdziwych informacji pojawia się wokół fajerwerków. Niezależnie od tego, czy planujesz pokaz fajerwerków, czy chcesz zakupić tanie fajerwerki online, oto 5 często powtarzanych mitów o fajerwerkach:

Nie możesz odpalać fajerwerków w deszczu

Oczywiście, dla widzów lepiej jest, jeżeli mogą podziwiać pokaz fajerwerków w plenerze bez stania w deszczu, ale nadal można odpalić fajerwerki podczas deszczu. Kiedyś, taki mit miał więcej prawdy w sobie, ale dziś, technologia wedle jakiej stworzone są nawet tanie fajerwerki znacznie się rozwinęła. Teraz możesz bezpiecznie odpalać fajerwerki podczas deszczowej pogody. Oczywiście większy pokaz fajerwerków w trakcie deszczu lepiej pozostawić profesjonalistom, którzy wiedzą jak się za to zabrać.

Określona bezpieczna odległość od pokazu, jest tylko sugestią

Ludzie którzy samodzielnie organizują pokazy sztucznych ogni czasem myślą, że nie trzeba stać tak daleko od fajerwerków, jak opisuje to producent, lub że mogą być one odpalane bliżej budynków niż to się mówi. Nie jest prawdą, a ustalona odległość bezpieczeństwa istnieje z bardzo dobrego powodu. Należy pamiętać, że łamiąc zasady bezpieczeństwa naraża się wszystkich w pobliżu na uszczerbek na zdrowiu. Twoim obowiązkiem jako organizatora pokazu jest wyraźne oznaczenie odległości bezpieczeństwa i upewnienie się, że wszyscy się do niego stosują.

 

Im więcej fajerwerków odpalisz naraz tym lepiej!

Odpalenie jak największej ilości fajerwerków w jak najkrótszym czasie nie powinno być głównym celem przy planowaniu pokazu fajerwerków. W rzeczywistości będzie to bardzo słaby pokaz dla widzów – jeden duży huk i koniec. Zamiast tego, pomyśl o jakości, a nie ilości, i wydawaj pieniądze na dobrej jakości fajerwerki online i odpowiednio zaplanuj swój pokaz – lub poproś o pomoc profesjonalistów.

„Ja pilnuje tego jak odpalać fajerwerki, a widownia odpowiada za własne bezpieczeństwo”

Jako organizator pokazu fajerwerków, Twoim obowiązkiem jest zapewnienie bezpieczeństwa wszystkim uczestnikom wydarzenia. Musisz uczynić bezpieczeństwo priorytetem i upewnić się, że wszyscy znają wszystkie zasady bezpieczeństwa przed rozpoczęciem pokazu. Podczas odpalania fajerwerków uważnie monitoruj bezpieczeństwo, a jeśli potrzebujesz dodatkowej pomocy w zakresie bezpieczeństwa, poproś kogoś o pomoc i daj mu wyraźne instrukcje. Pamiętaj, że bezpieczny pokaz fajerwerków jest nie tylko niezbędny, aby zabezpieczyć wszystkich przed niebezpieczeństwem – ale wygląda również bardziej profesjonalnie i zapewnia, że wszyscy będą się dobrze bawić!